poonehsmsm

 

سامانه پیام رسان پونه با هدف ارائه ی راهکارهای نو و پویا در حوزه ی خدمات پیام کوتاه(sms) در سال 1390 تأسیس شده است. هدف این مجموعه پاسخ به نیازهای مشتریان حقیقی و حقوقی در زمینه ی ارسال و دریافت هوشمند پیام کوتاه (sms) با سرعت و کیفیت بالا و کمترین هزینه ممکن می باشد. سامانه پیام رسان پونه امکان ارسال و دریافت پیام کوتاه(sms) بدون نیاز به تجهیزات سخت افزاری و نرم افزارهای پرهزینه تنها از طریق بستر اینترنت و از هر نقطه دنیا را فراهم نموده است. سامانه پیامرسان پونه با داشتن بانک اطلاعاتی غنی از شماره تلفن به تفکیک مشاغل، جنسیت، محدوده سنی، مناطق جغرافیایی، کدپستی و ... هدفمندی و بازدهی بالای تبلیغات شما را تضمین می‌کند.

امروزه همه یک گوشی موبایل برای خود دارند و آن را همه‌جا همراه خود می‌برند. این یعنی شما می‌توانید از طریق پیامک(اس ام اس) همواره با مشتریان خود در ارتباط باشید. آمار نشان می‌دهد که بیش از ۹۰% پیامک‌ها ظرف چند دقیقه خوانده می‌شوند. اگر این موضوع را هم در نظر بگیرید که پیامک(sms) یک وسیلۀ آنی است و بلافاصله بعد از ارسال توسط مخاطب دریافت می‌شود، متوجه می‌شوید که چرا این رسانه بهترین و سریع‌ترین ارتباط ممکن را برایتان میسر می‌کند. شما می‌توانید اطمینان داشته باشید که پیام شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن توسط مخاطب دریافت و خوانده می‌شود.

نکتۀ دیگری که پیامک(اس ام اس) را از سایر روش‌های بازاریابی متمایز می‌کند، این است که یک رابطه دو – طرفه و صمیمی را میسر می‌کند. مشتری موبایل را به عنوان وسیله شخصی خود تلقی می‌کند و در نتیجه این فرصت در اختیار شماست که یک رابطه صمیمی با او خود برقرار کنید. همچنین امکان این وجود دارد که مشتری به پیامک(اس ام اس) شما پاسخ دهد و در نتیجه شما می‌توانید به طرق مختلفی او را با تجارت خود درگیر کنید.

ما برآنيم تا با تحقيق و پياده سازی راه حل های عملی برای استفاده ازتلفن همراه ، کامپيوتر و اينترنت در کار های مختلف بهترين کيفيت را به مشتريان خود ارائه نماييم و اين مهم تنها با توجه، همياری، نظرات و پيشنهادات شما کاربران عزيز ميسرخواهد شد.